Atletika SCM Zlín
Atletika Kritéria Fotogalerie Články Kontakty
Aktuality

28.9.2017

 Uherské Hradiště: Blíží se konec závodního období a podzimní termín zařazování do SCM. V dnešním zpravodaji  najdtete potřebne informace ke zdárnému zařazení Vašich svěřenců pro příští rok.

[celý článek]

11.9.2017

 Praha: Z MČR do 22 let se vracíme jen s jednou medailí, kterou už tak trochu tradičně získala Kateřina VÁVROVÁ. Mimo jejího stříbra jsme znamenali ale celou řadu hezkých finálových umístění.

[celý článek]

30.7.2017

 Gyor: Hezkého výsledku dosáhl na EYOF v Gyoru Kuba KUNT, když v trojskoku obsadil hezké finálové 8. místo .

[celý článek]

27.7.2017

 Grosseto: Na MEJ v italském Grossetu startovali i dva členové našeho SCM Katřina VÁVROVÁ a Honza VÁCHA.

[celý článek]

Jakub KUNT obsadil na EYOF 8. místo !!!!

30.7.2017

 KUBA NA EYOF FINÁLOVÝ !!!!

Parádního výsledku dosáhl na EYOF v maďarském Gyoru, atlet Slovácké SLavie Uherské Hradiště JAKUB KUNT. Svěřenec Jiřího Brázdila, který byl do Maďarska nominován až na poslední chvíli se odvděčil kvalitním výkonem a finálovým umístěním. Po postupu s z kvalifikace s "odranýma ušima" mezi nejlepších 12 mládežnických trojskokanů, dokázal zabojovat a hned prvním skokem dlouhým 13,91 si zajistil postup mezi finálovou osmičku. V ní pak dokázal 6. pokusem dokonce přeskočit 14 metrovou hranici, ale výkon 14,03 m byť s nedovolenou větrnou podporou již nestačil na lepší než 8. místo.

V kvalitně obsazené soutěži zvítězil  skokem dlouhým 14.94 m Turek Batuhan Čakir, na medaili bylo potřeba skočit 14,51 cm.

KUBOVI PATŘÍ VELKÁ GRATULACE ZA SKVĚLOU REPREZENTACI nejen České republiky, ale i našeho SCM !!!!!!

J.V. 30.7.2017

 

 

zpět

Atletika s radostí